Bize Ulaşın 0216 344 54 64

İŞ ORTAKLARI

Radius, 2008 yılından itibaren Dell’in Türkiye’deki yeniden yapılanması ile birlikte Dell@Work Partner olarak seçilmiştir. 2010 yılında Dell’in global olarak duyurduğu partner sistemindeki tüm gereksinimleri karşılyarak Dell Certified Partner olmuştur. Aynı yıl firmamız göstermiş olduğu yüksek performans sayesinde "En Çok Çözüm Satışı Yapan İş Ortağı" ödülünü almıştır. 2011 yılında Dell’in tüm dünyada partner odaklı satış sistemine geçişinde tüm ortadoğu, Avrupa ve Asya bölgesindeki 60 ülke içerisinde ilk seçilen “Preferred Partner” olmuştur.Firmamız 2012 yılında Dell'in "En Çok Ağ Ürünleri Satışı Yapan İş Ortağı" ödülünü almıştır. Firmamız, "Dell Storage Competency", "Dell Networking Competency" ve "Dell Autorized Deployment Partner" uzmanlıklarına sahiptir.

Microsoft

Radius, 1997 yılından beri Microsoft Çözüm ortağıdır. Özellikle kurumsal tarafta sunucu satışlarıyla gerçekleştirdiği performans ile 2007 yılında Microsoft Certified Partner olmuştur.

VMware

Radius 2002 yılından beri sanallaştırma tarafında vmware platformunu kullanmaktadır.

Nexenta

Radius, depolama sistemleri konusunda uzun yılların birikimi ile yazılım tanımlı depolama çözümlerinde Nexenta'yı tercih etmiştir.

CITRIX

Radius, 2000 yılından beri CITRIX altyapısı ile çalışan bir çok firmaya destek olmaktadır. CITRIX in son dönemde geliştirmiş olduğu desktop sanallaştırma platformlarını DELL ve NVIDIA çözümleri ile sunmaktadır.

NVIDIA

Radius, 1999 yılından beri sattığı iş istasyonlarında sadece , profesyonel NVIDIA® Quadro® kartlarını kullanmıştır. NVIDIA nın son dönemde önce çıkardığı Tesla® ve GRID® kartları ile bir çok projeye imza atmıştır.

LG

Kamera güvenlik sektöründe 2005 yılından beri LG’nin çözüm ortağı olan firmamız bir çok projeye başarıyla imza atmıştır. 2010 yılında itibaren LG‘nin Network IP ürün gamının gelişmesiyle birlikte Dell enterprise ürün ailesi ile entegre ederek LG Türkiye Distribütörü ile birlikte ortak çalışmaya başlamıştır.

XEROX

Radius, 1997 yılından beri müşterilerinin yazıcı ve çok işlevli cihaz ihtiyaçlarını Xerox markası ile karşılamaktadır. Xeroxun 2008 yılında geçirdiği "Business Partner" programının üyesidir.

APC

Radius, 2004 yılından beri kesintisiz güç kaynağı konusunda dünya devi APC ile birlikte çalışmaktadır.

redhat

Radius, 2012 yılından beri sanallaştırma teknolojileri üzerine yüzlerce projeye imza atmıştır. 2011 yılında Redhat'ın Türkiye'ye gelmesiyle ilk partnerlerindan biri seçilmiştir. 2012 yılında RHEV 3.0 lansmanı için Redhat firmasına "Gold Sponsor" olmuştur.

MYSPHERA

Radius, hastaneler için gerçek zamanlı yer belirleme sistemleri(RTLS) üreten TSP MYSPHERA firmasının 2012 yılında Türkiye Distribütörü olmuştur

Aşağıdaki markaların tamamının DELL'e ait olduğunu biliyor muydunuz?