Bize Ulaşın 0216 344 54 64

HAKKIMIZDA

1997 yılında kurulmuş olan şirketimiz sistem entegrasyonu, donanım, yazılım ve danışmanlık alanlarında faaliyet göstermiş olup küçük ve orta ölçekli çok sayıda firmaya çözümler sağlamıştır. 2008 yılından itibaren Dell’in Türkiye’deki yeniden yapılanması ile birlikte Dell@Work Partner olarak seçilmiş, donanım ürünleri tarafında sadece Dell ürünlerini tercih ederek müşterilerine çözüm sunmaya devam etmiştir.

2010 yılında Dell’in Türkiye’deki hızlı büyümesine ayak uydurarak ve tüm gereksinimleri karşılayarak Dell Certified Partner ünvanını hak etmiştir. Aynı yıl firmamız göstermiş olduğu yüksek performans sayesinde Dell Türkiye’de en iyi çözüm satışı yapan firma ünvanına layık görülmüştür. 2011 yılında firmamız müşterileri ve iş ortakları ile oluşturmuş olduğu kanal yapısının büyümesini sağlayarak çözüm odaklı satış kavramına farklı bir boyut kazandırmıştır.

2011 yılı çalışmalarının göstergesi olarak Dell’in tüm dünyada partner odaklı satış sistemine geçişinde tüm ortadoğu, Avrupa ve Asya bölgesindeki 60 ülke içerisinde ilk seçilen “Preferred Partner” olmuştur. Radius Dell tarafından en iyi satış performansı gösteren firmalara verilen “Dell Superhero” ödülünü 6 kez kazanmıştır.