Bize Ulaşın 0216 344 54 64

CCTV

LG

Kamera güvenlik sektöründe 2005 yılından beri LG’nin çözüm ortağı olan firmamız  bir çok projeye başarıyla  imza atmıştır. 2010 yılında itibaren LG‘nin Network IP  ürün gamının gelişmesiyle birlikte  Dell enterprise ürün ailesi ile entegre ederek  LG Türkiye Distribütörü ile birlikte ortak çalışmaya başlamıştır. LG’nin IPSolute adını verdiği yeni nesil IP kamera teknolojilerini Dell’in sunucu, depolama, ağ ve iş istasyonu ürünleri ile birleştirerek birçok projede başarı sağlamıştır. Bu çalışmalar Uluslararası platformda LG Kore ar-ge’si tarafından da onaylanmış ve 2011 yılı sonunda LG Güvenlik Sistemleri Donanım Çözüm Ortağı olmuştur.

Alerta

2005 yılından beri LG Türkiye Distrübitörü Alerta firması ile yaptığı çalışmalarla öne çıkan firmamız, 2010 yılında LG IP kamera ürünlerinin çıkmasıyla birlikte tüm IT birikimini bu alana odaklandırarak Alerta'nın Türkiye'deki IP kemera çözümü sunan en iyi firma olmasına destek olmuştur.

DELL

CCTV çözümü için Dell markasının uçtan uca ürünlerini kullanarak bir çok projeye imza atan firmamız, Dell'in Türkiye'deki CCTV sektöründeki en geniş yelpaze ile çözüm sunan firma olmasını sağlamıştır.