Bize Ulaşın 0216 344 54 64

Masaüstü Sanallaştırma (VDI)

Radius, masaüstü sanallaştırması(VDI) için gerekli olan tüm ihtiyaçları karşılayacak altyapı ve çözümleri yapılan analizler doğrultusunda ölçeklendirerek kullanımınıza sunar. Uçtan uca VDI altyapısını kurmak için aşağıdaki çözüm ortakları ile birlikte çalışarak teknolojiyi güncel olarak takip eder ve hizmetinize sunar.

WYSE

Verimli ve küçük masaüstü bulut istemci bilgisayarlara sahip olmakhiç bu kadar kolay olmamıştı.

Basit veya geniş bir sanal masaüstü altyapısı (VDI) oluşturmak için Dell Wyse ince istemcileri kullanarak bütçenizi aşmayın. Citrix®, Microsoft®, VMware® veya Dell vWorkspace ortamları için bu kullanımı kolay istemci ailesi; virüsten etkilenmeyen kolay yönetilebilir canlı multimedya performansı sunabilen ürünler sunar.

Nvidia Grid Computing

Nvidia'nın son dönemlerde geliştirdiği Grid Computing teknolojisi sayesinde artık sanal masaüstü deneyimi gerçek masa üstü deniyiminden daha performanslı ve zengin hale gelmiştir. NVIDIA Kepler™ mimarisi tabanlı GRID kartları özellikle sanallaştırılmış ortamlarda zengin grafiklere olanak vermek üzere tasarlanmıştır.

GPU Sanallaştırma

GRID K1 ve K2 kartları sayesinde, donanım sanallaştırması ilk kez gerçek PC performansı ve uyumluluğu sağlar. Bir sunucu üzerinde tek grafik kartı ile birden fazla kullanıcının iş istasyonu performansına benzer bir deneyim sunar.

Citrix XenDesktop

Yeni Citrix XenDesktop ile Masaüstü Sanallaştırmada Bulut Esnekliği

Citrix, masaüstü sanallaştırma çözümünde pazar lideri Citrix XenDesktop® ürününü ile, müşterilere sanal masaüstü altyapılarını esnetmek, geliştirmek ya da dönüştürme imkanı veren masaüstü sanallaştırma uygulamaları için karma bulut tedariki sağlıyor. Radius, bu çözüm sayesinde uçtan uca Dell ürünlerini yüksek performans ihtiyaçlarına karşılık düşük maliyetler ile sunar.

Microsoft Hyper-V

RemoteFX Teknolojisi

Microsotf Windows Server Hyper-V VDI özelliği ile birlikte gelen "RemoteFX" sayesinde sunucu içerisine takılan grafik kartları sanallaştırılarak zengin masaüstü deneyimi kazanılmıştır. RemoteFX deneyimi sayesinde kullanıcılar network üzerinden eriştikleri terminal sunucular üzerinde tüm video uzantılarını yüksek çözünürlükte izleyebilir, 3D bir oyunu yüksek görsel ayarlarda oynayabilir, Windows Aero deneyimini yaşayabilir, yüksek ses kalitesi ile senkronizasyonu sağlayabilir.

VMware Horizon™ (with View)

WMware Horizon sayesinde kullanıcılar zengin ve performanslı bir masaüstü deneyimi tek bir platform üzerinden alabilirler. Radius, VMware ile yaptığı iş ortaklığı sayesinde müşterilerine en iyi masaüstü deneyimlerini alternatifleriyle birlikte sunabilecek duruma gelmiştir.

Dell vWorkspace

Microsoft Remote Desktop ve VDI Optimizasyonunda 1 numara!

vWorkspace™ ile Microsoft VDI (Terminal Server,Remote Desktop Session Host) ve uygulama sanallaştırma kurulumlarını kapsamlı bir şekilde destekleyen senaryolar yaratabilirsiniz. Bu sayede Microsoft VDI'ın karmaşık ve yönetimi zor arayüzlerine ihtiyaç kalmadan kolay, hızlı kurulabilir ve düşük maliyetli VDI çözümlerine sahip olabilirsiniz. Radius, Dell'in son dönemde Quest firmasını bünyesine alması ile birlikte vWorkspace çözümünü Türkiye'de uçtan uca sunan ilk ve tek firma olmuştur.

PowerEdge R720 Raf Tipi Sunucu

Dell PowerEdge R720 raf tipi sunucusu Citrix, Microsoft ve VMware'in sertifikalı olarak desteklediği tek platformdur. R720 sunucusuna takılabilen 3D Grafik Kartları sayesinde masaüstü sanallaştırma deneyimi inanılmaz gelişmiştir. Dell'in bu sunucu sayesinde vermiş olduğu altyapı ile tüm VDI platformları daha güçlü ve uygun maliyetli hale gelmiştir. Radius, uçtan uca sanal masaüstü çözümlerinin en önemli kısmı olan atyapı tarafında, R720 sunucu uzmanlığı ile her türlü ölçeğe hitap decek konfigrasyon yapabilme yeteneğine sahiptir.

PowerEdge VRTX

Özellikle uzaktan ofis ve küçük ofis ortamları için tasarlanmış ilk tümleşik BT çözümü olan ödüllü PowerEdge VRTX; sunucuları, depolama alanını, ağı ve yönetimi ofis için optimize edilmiş boyutlar, ses ve güvenlik özellikleriyle tek bir kompakt kasada entegre eder. Radius, VRTX sunucuları ile çok uygun maliyetli VDI çözümleri sunar.