Bize Ulaşın 0216 344 54 64

İŞ ORTAKLARI

Radius, 2008 yılından itibaren Dell’in Türkiye’deki yeniden yapılanması ile birlikte Dell@Work Partner olarak seçilmiştir. 2010 yılında Dell’in global olarak duyurduğu partner sistemindeki tüm gereksinimleri karşılyarak Dell Certified Partner olmuştur. Aynı yıl firmamız göstermiş olduğu yüksek performans sayesinde "En Çok Çözüm Satışı Yapan İş Ortağı" ödülünü almıştır. 2011 yılında Dell’in tüm dünyada partner odaklı satış sistemine geçişinde tüm ortadoğu, Avrupa ve Asya bölgesindeki 60 ülke içerisinde ilk seçilen “Preferred Partner” olmuştur.Firmamız 2012 yılında Dell'in "En Çok Ağ Ürünleri Satışı Yapan İş Ortağı" ödülünü almıştır. Firmamız, "Dell Storage Competency", "Dell Networking Competency" ve "Dell Autorized Deployment Partner" uzmanlıklarına sahiptir.

Microsoft

Radius, 1997 yılından beri Microsoft Çözüm ortağıdır. Özellikle kurumsal tarafta sunucu satışlarıyla gerçekleştirdiği performans ile 2007 yılında Microsoft Certified Partner olmuştur.

VMware

Radius 2002 yılından beri sanallaştırma tarafında vmware platformunu kullanmaktadır.

APC

Radius, 2004 yılından beri kesintisiz güç kaynağı konusunda dünya devi APC ile birlikte çalışmaktadır.

redhat

Radius, 2012 yılından beri sanallaştırma teknolojileri üzerine yüzlerce projeye imza atmıştır. 2011 yılında Redhat'ın Türkiye'ye gelmesiyle ilk partnerlerindan biri seçilmiştir. 2012 yılında RHEV 3.0 lansmanı için Redhat firmasına "Gold Sponsor" olmuştur.