Bize Ulaşın 0216 344 54 64

HAKKIMIZDA

Radius, 1997 yılında kurulmuş ve sektörün deneyimli oyuncularından olmayı başarmıştır. 2008 yılına kadar sistem entegrasyonu, donanım, yazılım ve danışmanlık alanlarında faaliyet göstermiş olup, hedefimize küçük ve orta ölçekli çok sayıda firmaya çözüm ortağı olarak devam ettik. 2008 yılı itibariyle ise, Dell’in Türkiye’deki yeniden yapılanması ile Dell@Work Partner seçildik. O tarih itibariyle de donanım tarafında sadece Dell ürünlerini tercih ederek müşterilerimize çözüm sunmaya başladık.

2010 yılında Dell’in Türkiye’deki büyümesine ayak uydurarak Dell Certified Partner unvanını kazandık.

2010 yılında göstermiş olduğumuz yüksek performans sayesinde Dell Türkiye’de en iyi çözüm satışı yapan firma unvanını elde ettik.

2010 yılında yılın “En çok Çözüm satışı yapan firma” ödülünü,

2011 yılı itibariyle Radius olarak müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile oluşturduğumuz kanal yapısını büyüterek çözüm odaklı satış kavramına farklı bir boyut kazandırdık.

2011 Dell’in tüm dünyada partner odaklı satış sistemine geçişinde tüm Ortadoğu, Avrupa ve Asya bölgesindeki 60 ülke içerisinde ilk “Preferred Partner” seçildik.

Dell’in en iyi satış performansı gösteren firmalara verdiği “Dell Superhero” ödülünü 6 kez kazandık.

2012 yılında “En çok Ağ ürünü satan firma”,

Dell’in EMEA Bölgesine özel Ekim 2013’de Paris’te gerçekleştirdiği “Solutions Conference” etkinliğine Radius olarak davet edildik. Etkinlikte bizimle beraber 60 ülkeden 150 partner yer aldı. Etkinliğin en önemli detaylarından biri olarak DELL’in CEO’su Michael Dell’in partnerlere verdiği önemi anlatmak için yüz yüze yaptığı tanışma seansları oldu. Biz de bu ikili görüşmede, Radius’un Dell’e olan katkılarını ve bağlantılar güçlendirmek için daha çok çalışmalar yapılması gerektiğinin üzerinde durduk.

2014 yılında “Anadolunun en iyi projesi”,

2015 yılında “Yılın en iyi CCTV projesi” ödüllerini aldık.

2015 yılında tüm projelerinde Dell ürün ailesiyle çözümler sunarak, başarılı projelere imza atan firmamız, DELL tarafından birincil tedarikçi ( Tier 1) olmaya hak kazanmıştır.

2018 yılında Dell’s Global Commercial Channel listesinde yerini alarak, Dell Global Sözleşmesi olan müşterilerimize, online olarak Dell portalı üzerinden hizmet vermeye başlamıştır.

2018 yılında Schneider Elektrik ile yaptığımız çalışma ile “APC Premier Partner” seçildik.